KONST / Litografier / Färglitografi 14204153
nr 1420 4153
Färglitografi
H G Carlström, Strandgräs. Signerad, numrerad 81/340, daterad -76. Färglitografi, bildmått: 34x47, yttermått inklusive ram: 55x67 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:13:51
24/9 15:41:22